OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY -26.05.2024

1. Dziękujemy za pomoc w organizacji odpustu św. Izydora Oracza w Zbęchach. W sposób szczególny, dziękujemy Osobom z obsługi rocznej, pani Organistce, Paniom z KGW Zbęchy, panu Sołtysowi, Grupie Modlitewnej św. Izydora oraz wszystkim Mieszkańcom Zbęch, którzy pomogli w organizacji uroczystości.

2. W liturgii Kościoła- w środę wsp. w. Urszuli Ledóchowskiej, dz., patronki Archidiecezji, w czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w piątek święto Nawiedzenia NMP.

3. W uroczystość Bożego Ciała, msze w naszej parafii, o godz. 10:00- w kościele, oraz o 12:30 pod remizą OSP w Jerce. Po mszy o 12:30, wyruszy procesja ulicami Osiedla Witosa.
I ołtarz (przy posesji os. Witosa 21) stawiają Zbęchy, II ołtarz (przy posesji Witosa 64)- stawia Gierłachowo, III ołtarz (przy posesji Witosa 9)- stawia Jerka, ul. Lipowa, IV ołtarz (przy posesji Witosa 4)- stawia Jerka, ul. Nowa. O uświetnienie procesji prosimy obsługę roczną, dzieci pierwszokomunijne w uroczystych strojach oraz dziewczynki sypiące kwiatki. Próba sypania kwiatków we wtorek o 16.00. Kwiatki można przynosić w środę po mszy wieczornej i składać do kosza wystawionego przy wejściu do kościoła. Ołtarze można odbierać we wtorek i w środę po mszy wieczornej.

4. Nabożeństwa majowe o stałych porach.

5. W poniedziałek nie będzie mszy św., ze względu na uczestnictwo proboszcza w zjeździe rocznika święceń, w Otorowie. We wtorek, msza będzie wieczorem, o 18:00.

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Szkolnej: Kolańczyk, Marciniak, Skorupska, Rybczyńska. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Nowak i Kurt.

8. Do nabycia ,,Przewodnik Katolicki” z dodatkiem ,,5 minut z Bogiem” oraz ,,Mały Przewodnik” dla dzieci. Do zabrania ,,Dobre Nowiny”. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!