OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25. NIEDZIELA ZWYKŁA- 22.09.2024

1. W liturgii Kościoła: w poniedziałek wsp. św. o. Pio z Pietrelciny, w piątek wsp. św. Wincentego a Paulo, w sobotę, wsp. św. Wacława, m.

2. Dzisiaj zbiórka do puszek, na rzecz osób poszkodowanych przez powódź.

3. Dzisiaj, po mszy o 11:30, zapraszamy wszystkich uczestników dożynek parafialnych, na zaległe spotkanie biesiadne, pod wiatą.

4. We wtorki, o 16:30, próby scholi. Zapraszamy nowe dziewczynki do śpiewania na chwałę Bożą.

5. Kurs Wiary- czyli spotkania formacyjne dla dorosłych, we wtorki, o godz. 19:00. Spotkania duszpasterstwa dzieci, w soboty, o godz. 11:00.

6. W sobotę, o 16:00, zbiórka ministrantów i lektorów.

7. W czwartki o 19:00 Kino Parafialne. Zapraszamy stałych i nowych uczestników.

8. Katechezy dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych, rozpoczną się w październiku. Będą się odbywały cyklicznie, co miesiąc, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po mszy o 11:30. Pierwsze spotkanie – 6. października.

9. Parafialne Koło Caritas, będzie rozprowadzać kremówki papieskie, w sobotę i niedzielę, 12. i 13. października. Zamówienia można składać do 26. września, u pani Jolanty Kęsickiej (tel. 655-464-053) oraz u p. Anny Józefiak, Anny Ryby lub Amelii Majorek. Koszt kremówki 15 zł, pakowane
po dwie sztuki.

10. Zapraszamy na Rekolekcje Żywego Różańca. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.

11. Męska Róża Żywego Różańca z Krzywinia, zaprasza do pielgrzymki na VIII Oblężenie Jasnej Góry, w sobotę, 28.09.2024. Szczegóły na plakacie w gablocie i pod nr tel.: 508-384-527.

12. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii. Koszt malowania nawy głównej kaplicy w Zbęchach, to 25000zł. Dziękujemy również za pomoc w rozebraniu dachu na garażu przy dzwonnicy. W tym tygodniu jest planowana rozbiórka starego probostwa.

13. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z Śremskiej: Fecak nr 4A, oraz z ul. Dworcowej: Matyaszczyk, Kaczmarek, Romanowska.

14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!