OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18. NIEDZIELA ZWYKŁA- 4.08.2024

1. Dzisiaj witamy w naszej wspólnocie nowego organistę, którym jest Pan Rafał Chorzępa. Cieszymy się, że zechciał u nas podjąć tę ważną posługę liturgiczną. Życzymy Mu wiele błogosławieństwa, satysfakcji i owocnej pracy na większą chwałę Bożą oraz dla pożytku Ludu Bożego. Szczęść Boże!

2.W liturgii Kościoła: we wtorek święto Przemienienia Pańskiego, w środę wsp. bł. Edmunda Bojanowskiego, w czwartek wsp. św. Dominika, pr., w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz. i m., patronki Europy, w sobotę wsp. św. Wawrzyńca, diak. i m.

3. Dzisiaj o 12:00, w Kopaszewie, suma odpustowa ku czci MB Śnieżnej.

4. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii. Cały czas zbieramy na uregulowanie naszych zobowiązań za ostatnie remonty.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z os. Brzozowiec: Dembny, Olszak, Danek, Bajsztok. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Pawlik i Klupczyńska.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia pracy lub wypoczynku. Szczęść Boże!