OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17. NIEDZIELA ZWYKŁA- 28.07.2024

1. W liturgii Kościoła: w poniedziałek- wsp. św. Marty, Marii i Łazarza, w środę wsp. św. Ignacego z Loyoli, pr., w czwartek wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, bp. i dK.

2. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. i adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek, od 17:00. Obchód chorych z sakramentami, będzie wyjątkowo w sobotę, od 10:00. Modlitwy pierwszosobotnie, prosimy odprawić indywidualnie.

3. Odpust Porcjunkuli, ku czci Matki Bożej, w Osiecznej, od 1-5 sierpnia. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie. Msza święta dla Dekanatu Krzywińskiego, w piątek, o 10:30.

4. Od południa 1 sierpnia, do północy 2 sierpnia, w każdym kościele parafialnym, można uzyskać odpust zupełny, dla siebie lub dla zmarłego, za pobożne nawiedzenie kościoła oraz odmówienie modlitw Ojcze naszWierzę w Boga.

5. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z os. Brzozowiec: Słowiński, Mruk, Kubaida, Glumiński. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Iwanowska i Kapitaniak.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia pracy lub wypoczynku. Szczęść Boże!