OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16. NIEDZIELA ZWYKŁA- 21.07.2024

1. W liturgii Kościoła: w poniedziałek święto św. Marii Magdaleny, we wtorek- wsp. św. Brygidy, zak. patronki Europy, w środę wsp. św. Kingi, dz., w czwartek, św. Jakuba, ap. oraz św. Krzysztofa, patrona kierowców, w piątek św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

2. Msza w najbliższy wtorek, będzie rano, o godz. 9:00. Od środy do piątku, nie będzie mszy w naszym kościele, również biuro będzie nieczynne. Sprawy nagłe, prosimy zgłaszać telefonicznie.

3. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych, przed kościołem parafialnym, w najbliższą sobotę, po mszy o 18:00 oraz w niedzielę po mszy o 11:30, w Zbęchach, po mszy niedzielnej, o 10:00. Przy tej okazji, tradycyjnie, będzie na można wesprzeć zbiórkę ofiar na nowe pojazdy dla misjonarzy.

4. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii. W tym tygodniu zamówiliśmy okno na wymiar oraz zaprojektowano nowy układ instalacji oświetleniowej do kaplicy w Zbęchach. Przywieziono również umywalkę z szafką i akcesoria do nowej łazienki przy kościele parafialnym.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z os. Brzozowiec: Pawęski, Gintrowicz, Podrzycki, Zajcher. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Dziubała i Chudziak.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia pracy lub wypoczynku. Szczęść Boże!