OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10. NIEDZIELA ZWYKŁA- 9.06.2024

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie. O 15:00 spotkanie Stowarzyszenia Najświętszej Rodziny.

2. W liturgii Kościoła- w poniedziałek wsp. bł. Bogumiła, bp., patrona Archidiecezji, we wtorek wsp. św. Barnaby, ap., w środę- wsp. bł. br. Józefa Zapłaty, m.- suma odpustowa, z dziękczynieniem za wieloletnią posługę organisty p. Stefana Głowackiego o 18:00, po niej spotkanie biesiadne pod wiatą, w czwartek, wsp. św. Antoniego z Padwy, pr. i dK, w piątek wsp. bł. Michała Kozala, bp. i m.

3. Msza we wtorek, będzie rano, o 9:00.

4. Nabożeństwa czerwcowe, w dni powszednie po mszach świętych, w niedzielę, po mszy o 11:30.

5. Nabożeństwo czerwcowe i spotkanie przy kawie, w Gierłachowie, w poniedziałek o 19:00.

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz parafii. W tym tygodniu zakupiliśmy mikrofon bezprzewodowy do kaplicy w Zbęchach, mikrofon pojemnościowy dla scholi ze statywem oraz dwa mikrofony gitarowe, czekamy jeszcze na dostarczenie miksera, aby podłączyć ten sprzęt.

7. Ogólnodiecezjalne Spotkanie Wspólnot Żywego Różańca, odbędzie się, w sobotę 15.06., w kościele Nawiedzenia NMP, w Poznaniu, o godz. 10:00. Szczegółowe informacje w gablocie.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. O kolejne sprzątanie prosimy Rodziny z ul. Polnej- Dorsz Junior, Nowak, Szajewska i Lubiejewski. O sprzątanie kaplicy w Zbęchach, prosimy Rodziny: Skiba i Tyrka.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!